Firma Space Event  oferuje nagłośnienie w zależności od potrzeb przestrzeni akustycznej oraz typu imprezy, którą będziecie  Państwo organizować .

 

Niestety nie każdą imprezę da się nagłośnić w taki sam sposób, czasem potrzeba jest dużego systemu nagłośnieniowego a czasem wielu małych głośników punktowych rozmieszczonych po całej sali. Pracownicy naszej firmy bardzo chętnie doradzą oraz zrealizują wydarzenie w każdej nawet najgorszej przestrzeni akustycznej, żeby każdy prelegent był słyszalny oraz zrozumiały.  Pobór sygnału taż w zależności od imprezy różni się: niekiedy bardziej sprawdzą się multifony(wiele mikrofonów rozstawionych na stołach z przyciskiem włączającym) a niekiedy mikrofon bezprzewodowy do ręki lub mównicowy. Czasem gdy prelegent potrzebuje więcej swobody możemy zaproponować mikrofon nagłowny lub lavalier(krawatowy).

 

Zajmujemy się również nagraniem całości mixu imprezy a także nagranie koncertu, konferencji, tłumaczenia na oddzielne ścieżki.

Podejmując każde powierzone nam zadanie nagłośnieniowe traktujemy  indywidualnie i każdorazowo walczymy o zadowolenie odbiorców. Sprzęt jest tylko narzędziem,  przez które chcemy pomóc państwu w osiągnięciu wspólnego sukcesu