Translacja to działanie przydatne w wielu dziedzinach. Jak wiemy, tłumaczenia na żywo są często konieczne w oficjalnych sytuacjach, ale nie tylko..

Zazwyczaj w sytuacjach gdzie występuje prelegent oraz grono słuchających wyróżniamy dwa rodzaje tłumaczenia:

ji i podzielności uwagi. W tłumaczeniu konsekutywnym tłumacz rozpoczyna tłumaczenie dopiero, gdy prelegent skończy swoją wypowiedź, jest to tak zwane tłumaczenie następcze.

Spaceevent to firma, która ma świadomość wszystkich aspektów tego typu przedsięwzięcia, a wieloletnie doświadczenia przy pracy z tłumaczeniami dały nam coś co nazywa się niezawodnością i profesjonalizmem. Dlatego Spaceevent zajmuję się tłumaczeniami (zarówno symultanicznymi jak i konsekutywnymi) w aspekcie technicznym, a także merytorycznym. Spaceevent współpracuje tylko z doświadczonymi i spraw

Tłumaczenie symultaniczne oraz tłumaczenie konsekutywne

 

Tłumaczenie symultaniczne to tłumaczenie, w czasie rzeczywistym, na język obcy słuchanej po raz pierwszy wypowiedzi, za pośrednictwem systemu do tłumaczenia symultanicznego. Wymaga refleksu, dużej odporności na stres, maksymalnej koncentracdzonymi tłumaczami, którzy przez okres wieloletniej współpracy nigdy nas nie zawiedli.

W naszej ofercie posiadamy:

 

  • profesjonalny, cyfrowej jakości system dystrybucji tłumaczeń
  • kabiny dla tłumaczy
  • dodatkowe systemy audiowizualne
  • sprzęt IT
  • systemy nagłośnienia kompatybilne z systemem dystrybucji tłumaczeń
  • profesjonalną obsługę

 

Powierzając obsługę Spaceevent zadbasz o swoją konferencje, szkolenie czy spotkanie kompleksowo.

 

 

Zapraszamy do współpracy